Gelin Saçı

GELİN SAÇI

Bride Hair

Biliyorum ki hayatınızda bir ilk olacak bu özel günü rahat ve huzurlu geçirmek istiyorsunuz.

Ben ve ekibim bu özel anlarınızı keyifle geçirebilmeniz için size özel programlar hazırladık.

Elbette şu ana kadar yaptığınız tüm hazırlıklar sizin için önemlidir fakat unutmamak gerek ki geceyi taçlandıracak olan en son iş saç ve makyaj çalışmasıdır.

Şu ana kadar görüştüğüm tüm gelin adayları düğün günü kuaför salonlarında yaşanan kalabalıktan ve gürültülü atmosferden rahatsız olduklarını anlattılar. O gün yapılan saçları beğenmediklerini genelde salonların manikürcülerinin yaptığı amatör makyajlardan memnun kalmadıklarından bahsettiler.

Biz bu stresi yaşamamanız ve düğün günü bir sürprizle karşılaşmamanız için, düğün gününüzden en az bir hafta önce sizi salonumuza davet ederek sizin beğendiğiniz modeller ve bizlerin size önereceği modeller üzerine çalışıp en doğru modelin provasını yapıyoruz,

Yüz yapınıza ve saç modelinize uygun doğru makyaj provanızı yaparak resimlerini çekiyoruz düğün gününüzde prova resimleriniz dikkate alınarak saç ve makyajınızı uyguluyoruz.

Düğün günü salonumuzu sadece size özel açıyoruz,

Salonumuzda bulunduğunuz zaman içerisinde tüm ekip sadece size hizmet veriyor.

Eğer salonda olmak istemiyor, yol stresi yaşamak istemiyorsanız ekibimiz size hizmet vermek için adresinize geliyor ve işlemlerinizi orada size özel olarak gerçekleştiriyor.

 

 

Not: Salonumuzda Makyaj ünitesinde KROLAYN ve MAC ürünleri kullanılmaktadır

Yukarı Git
Close Zoom
Sohbet
💬 Yardım
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?