KALICI MAKYAJ

Kalici Makyaj

Salonumuzda kalıcı kaş uygulamaları en son çıkan teknik olan kıl efekti yani kıl görüntüsü verilerek yapılan uygulamadır. Bu teknik uygulama ile tamamen doğal bir kaş görünümü sağlanmaktadır.

Uygulamalarımızın tümünde bu sektörde kendini kanıtlamış markaların en yüksek teknoloji ile üretilmiş makine, boya ve ekiplanları kullanılmaktadır.

Misafirlerimizin memnuniyeti ve yapılan işin kalitesi birinci önceliğimizdir.

KALICI MAKYAJ NEDİR?

Kalıcı makyaj uygulamasına başlamadan önce size en çok giden birkaç modeli çizer, kaşınızın sonradan alacağı rengi size gösterir, sizin de onayınızı aldıktan sonra çizim üzerinden uygulamamızı yaparız. Bu da size sonradan sürpriz şekiller çıkmaması ve beğenmeniz için çok önemlidir.

Kalıcı makyaj uygulaması yapıldığında, uygulama ilk 1 hafta koyu renk görünecektir. Fakat 1 hafta sonra üst deri tabakası (epidermis) boyalı tabakanın bulunduğu zarı atacak ve doğallaşacak, uygulama gününde görülen tondan 3 veya 4 ton daha açık bir hal alacaktır. Kaş uygulamasında kesinlikle siyah boya kullanılmaz, kullanılması halinde de kaş mavi ya da yeşil tonlarına döner. Bu da ortaya hoş olmayan bir görüntü çıkarır.

Kalıcı Makyaj ya da doğru ismiyle “mikropigmentasyon uygulaması”, steril ve bir sefer kullanımlık iğne ile doğal ve mineral renklerin deri yüzeyinin hemen altına (dermis bölgesine) aşılanması işlemidir.

Anti alerjik olan pigmentler, özellikle yüz ve vücut kullanımı için tasarlanmış olup, katkı ve koku maddesi içermemektedir.

Kalıcı makyaj kesinlikle dövme değildir.

Uygulamaların tamamı benim tarafımdan gerçekleştirilmektedir.

Kalıcı Makyaj uygulamaları dahilinde:

Kaş kontürü, nanopigmentasyon, tozlama tekniği, microblading kıl tekniği, dudak kontürü, dudak gençleştirme, kalıcı eyeliner, kalıcı dipliner, vitiligo, kaza ve yara izlerini kapatma işlemleri yapılmaktadır.

KALICI MAKYAJ KİMLERE UYGULANIR?

Kalıcı makyaj kaşı olmayanlara, ince seyrek ya da kısa kaşlı olanlara veya mevcut kaşlarından memnun olmayıp tarz ve şekil değiştirmek isteyenlere

Eyeliner süremeyenlere, gözleri küçük ya da büyük kişilere, çok ince dudakları kalınlaştırma ve büyütmede, dudak çevresi belirsiz olanlara, doğuştan veya kaza sonucu fiziksel görünümleri bozulan kişilerin bu hatlarını düzeltmek amacıyla, ameliyat izlerinde, her gün makyaj yapacak zamanı bulamayanlara uygulanan harika bir metottur.

KALICI MAKYAJ GÜVENLİ MİDİR?

Gereken özen gösterilir ve hijyene önem verilirse güvenlidir. Kullanılan pigmentlerin (renklerin) tümü doğaldır. Kullanılan malzemenin tek kullanımlık steril malzemeler olması gerekir. Böylece ortamdan herhangi bir hastalığın bulaşma riski sıfırlanır.

KALICI MAKYAJ DUDAK KONTÜR VE DUDAK DOLGU UYGULAMALARI

Dudakları daha iyi ortaya çıkarır,

Çok ince üst dudaklara uygulanarak üst dudaklar belirginleştirilebilir

Çok kalın dudaklara uygulanarak, dudaklar ince gösterilebilir

Ruj ve parlatıcının akmasına engel olunur

Yara izleri gizlenebilir

Kaza, irsi veya hastalık sonucu bozulma olmuş dudaklara doğal şekli kazandırabilir.

DİGER UYGULAMA ALANLARI

* Dudak kontürü ve renklendirme
* Ameliyat izlerinin kamuflajı
* Saçlı deride bölgesel saç dökülmesi alanlarının kamuflajı

Eye Liner
Eye Liner
Lip Contour
Dudak Kontürü
Dusting
Tozlama
Close Zoom
Sohbet
💬 Yardım
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?