Prosthetic Nail

PROTEZ TIRNAK

Metropol şehrin kadınlarına modern çözümler

* Klasik tırnak bakımları ile manikürün yetersiz kaldığı zamanlarda, özellikle çok yavaş uzayan ince tırnaklara sahipseniz veya tırnak yeme alışkanlığınız varsa,

* Maniküre ayırdığınız zamanı daha değerli bir şekilde harcamak istiyorsanız,

Günümüz modern kadınının en pratik çözümleri ile tanışmaya hazırlanın!

Protez tırnak uygulaması sayesinde, ayda bir bakım yaptırarak, süresiz uzun tırnaklara sahip olabilir ve tırnak yeme alışkanlığından kurtulabilirsiniz.

 

TIRNAKLARINIZ ZAYIF VE GÜÇSÜZ MÜ?

Tırnaklarınızın dayanıksız ya da sağlıksız olduğunu mu düşünüyorsunuz? Akrilik ve jel teknolojisi ile ayda bir bakım yaptırarak süresiz, istediğiniz uzunlukta, dayanıklı ve kusursuz tırnaklara sahip olabilirsiniz. Protez tırnak; estetik açıdan son yıllarda bayanların en çok talep ettikleri konuların başında yer almaktadır. Protez tırnağın görünümü öylesine estetik ve doğaldır ki kimse onları doğal tırnaktan ayırt edemez.

Protez tırnak uygulaması, tırnağınıza zarar vermez veya sarartmaz. Protez tırnak istendiği zaman çıkarılabilir fakat bu işlem mutlaka tırnak teknisyeni tarafından yapılmalıdır. Kullanıcının kopartarak, kazıyarak protez tırnakları çıkartmaya çalışması tırnağa zarar vermektedir.

Protez Tırnak Uygulaması Nasıl Yapılır?

Akrilik ve jel sistem olmak üzere ikiye ayrılan protez tırnak uygulamaları her tırnak tipi için farklı seçenekler sunmaktadır. Örneğin akrilik protez tırnak uygulaması çok zayıf ve kırılgan tırnaklara uygulanırken, jel protez tırnak uygulaması daha sağlam ve sert tırnaklara uygulanmaktadır.

Jel sistem sizlere doğal görünümlü kalıcı french ya da UV Jel oje opsiyonu da sunmakta, böylece sizi oje sürme ve ojenin bozulması derdinden kurtarmaktadır. Ayak ve ellerinize kalıcı french ya da UV Jel oje uygulaması özellikle sık seyahat eden ya da vakit sıkıntısı çeken bayanların vazgeçilmezi oluyor.

Protez tırnağın en önemli özelliklerinden biri de takma tırnak gibi tırnağın dibinden değil, sadece ucundan takılıyor olmasıdır. Tırnağın büyümesi dibinden gerçekleştiği için protez tırnak gerçek tırnağın büyümesini ve hava almasını engellemez. Eğer tırnak uzatamama ya da tırnak yeme probleminiz varsa, 2,5 – 3 ay gibi bir sürede tırnağınızın sağlıklı bir şekilde uzadığını görürsünüz. Protez tırnaklar takıldıktan sonra kişi sanki kendi doğal tırnağıymış gibi bilgisayar, daktilo, araba kullanma gibi işlemleri rahatlıkla yapabilir. Protez tırnaklar kullanıldığı süre boyunca adeta yeni manikür işlemi uygulanmış gibi doğal ve kusursuz görünümlü, oje yapılmış ya da french’li görünümüyle herkesin dikkatini çeken tırnaklara sahip olabilirsiniz.

AKRİLİK SİSTEM PROTEZ TIRNAK

İster bütün gün bilgisayar başında ister mutfakta çalışın, hiç bozulmadan 1,5 ay dayanacak bir manikür, hiç çıkmayacak bir oje hayal edin. Gerçek dışı değil mi?

Diş dolgu malzemesi olan akriliğin yarattığı başka bir mucize ise tırnak şekillendirmek. Vücudunuzla tamamen dost akrilik toz kullanılarak yapılan bu protez tırnak işleminde istediğiniz uzunlukta yapay tırnaklar tırnak ucuna yerleştirilir ve tırnağın üzeri akrilik malzeme ile doldurulur. Zevkinize uygun şekil verilir. 20-25 gün kullanım sonunda kendi tırnağınız uzayacağı için dip dolgusu adı verilen işlem yapılarak protez tırnaklara bakım yapılır. Bu işlem ise yarım saat sürmektedir.

Ayak tırnaklarına da uygulanabilen ve yaklaşık bir saat süren bu işlemden sonra istediğiniz renkte, stilde ve boyda tırnaklara kavuşursunuz. Yaklaşık 4 ila 5 ay kullanabileceğiniz french ojeler özellikle yaz aylarında ayakkabı ve sandalet giyen bayan misafirlerimizin olmazsa olmazı.

JEL SİSTEM

Jel sistem dünyada en çok tercih edilen sistemdir. Tırnağınızın ucuna istediğiniz uzunlukta plastik tırnaklar yapıştırılır ve tırnağınızın üzeri birkaç kat jel malzeme ile doldurulur. Ultraviyole lamba altında kurutularak şekil verilir ve oje sürülerek işlem tamamlanır. Bu işlem 1 saat sürmektedir. En az 30 gün kullanım sonunda kendi tırnağınız uzayacağı için dip dolgusu adı verilen işlem yapılarak jel tırnaklara bakım yapılır. Bu işlem ise yarım saat sürmektedir.

Tırnak yiyenler için tek çözüm Protez Tırnaktır. Estetik açıdan ziyade tırnak uzatmak için mükemmel bir çözümdür. Sadece ellere değil aynı zamanda ayaklara da uygulanmaktadır.

Yukarı Git
Close Zoom
Sohbet
💬 Yardım
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?