KAYNAK SAÇ

Kaynak Saç

Boncuk kaynak

Boncuk kaynağın uygulanmaya başlandığı ilk yıllardan beri boncuk kaynakta kullanılan halka teknolojisi giderek gelişmiştir. Günümüzde artık çok daha kaliteli ve saça zarar vermeyen antialerjik titanyum kaplı metaller ile içindeki silikon, saçı boncuk içine sıkıştırma imkânı sağlamıştır. Boncuk kaynak yaptırırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur, Boncuk kaynak malzemesinin bakır, alüminyum gibi oksitlenmeyen ve içi silikon kaplı bir malzeme ile yapılmasıdır.

 

Keratin kaynak

Keratin insan bünyesinde de bulunan (tırnak, saç vb.) protein ve aminoasitten oluşan bir maddedir. Bu yüzden keratin saçla hem estetik hem de hijyenik açıdan mükemmel bir birleşme sağlar. Avrupa ve Amerika başta olmak üzere tüm dünyada en çok tercih edilen saç uzatma ve yoğunlaştırma teknolojisidir. Keratinin en önemli özelliği, sıcağa karşı dayanaklı olmasıdır. Kolaylıkla fön çekilebilir, erime ve yapışma yapmaz. Özel solüsyonu sayesinde saçları yıpratmadan kolayca ayrılır.

Keratin kaynak uygulaması ince telli saçlarda çok başarılı olmasına rağmen kalın telli saçlar için çok elverişli ve kullanışlı bir saç kaynak yöntemi değildir.

Keratin kaynak mı boncuk kaynak mı? sorusuna verilecek en güzel yanıt, keratin kaynak ince telli saçlar için, boncuk kaynak kalın telli ve normal saçlar için idealdir.

Keratin Kaynak saça zarar verir mi?

Keratin insan bünyesinde bulunan protein ve aminoasitten elde edildiği için saça zarar vermesi söz konusu değildir.

Keratin kaynak yapılması ve kullanılması sırasında zararlı olmamasına rağmen saçtan çıkarılması esnasında çok kaliteli Keratin kaynak sökücü solüsyon kullanılmalıdır. Bu ürünü kullanmayan salonlar keratin kaynak sökerken saça zarar vermektedir.

Keratinli kaynak dışardan fark edilir mi?

Eklenecek olan saçla saçınızın aynı olması, birleşme noktalarının çok ince olması saç uzadığında bile fark edilmesi mümkün değildir.

ÇIT ÇIT

Çıt çıt’ın en önemli özelliği istenildiği zaman kolaylıkla takılıp sökülmesidir.

Bu konu hakkında size söyleyebileceğim en önemli şey kullanılan sacın doğal saç olmasına dikkat etmenizdir ancak doğal bir saçtan hazırlanan çıt çıtlar kendi saçınız gibi görünebilmektedir.

Yukarı Git
Close Zoom
Sohbet
💬 Yardım
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?