Çözüm Ortaklarımız

Birlikte en iyiyi hedeflediğimiz çözüm ortaklarımız

Wella Professionals

25 senedir Türkiye pazarında bulunan Wella Professionals, profesyonel kozmetik sektörünün nabzını tutan en önemli markalardan biridir.

Boya kategorisinde Koleston Perfect ve Blondor, bakım kategorisinde Wella Professionals, System Professional ve Sebastian, şekillendirici kategorisinde Wella Professionals ve Sebastian, teknik ekipman kategorisinde de Climazon ve Contura ile harikalar yaratmamıza imkan sağlayan Wella ile sizler için en güzeli sağlıyoruz.

Schwarzkopf
120 yıldır saçı yeni̇den yaratmaya devam eden Schwarzkopf; saç bakımında ortaya koyduğu gerçek birer köşetaşıyla dünya çapında profesyonel saç bakım markaları arasında ilk üçten biridir.

Saçınıza yeniden hayat verecek, canlandıracak ve güzelliğinize güzellik katacak çözümleri üretirken en kaliteli ve en mükemmel sonuçları Schwarzkopf ürünleri ile alıyoruz.

Alessandro Professionals

Alessandro; pedikür, manikür ve tırnak bakımı için kullanılan özel yağlar, kremler, yumuşatıcı bakım ürünleri, maskeler, peelingler özel Nail Polish Ojeler, diğer bakım ürünleri gibi onlarca farklı üründen oluşan oldukça geniş bir çeşitliliğe sahiptir.

Prensibi “Asla iyi ile yetinmeyiz hep daha iyiyi hedefleriz” olan Alessandro ile el ve ayak bakım ihtiyaçlarını en mükemmel ürünlerle çözümlemeyi amaçlıyoruz.

Her alanda En İyisi

Hizmet verdiğimiz her bir danışanımız için en kaliteli, en yenilikçi ve her zaman en doğru tercihleri yapmaya özen gösteriyoruz.

Gerek istediğiniz görünüme ulaşmanız gerekse sağlığınız için en doğru seçimleri yaparak sizlere hem kalıcı bir memnuniyet hem de bize olan güveninizin karşılığını sağlıyoruz.

Kullanılan ürünlerin tümünde kanıtlanmış kaliteyi ve sizlerin memnuniyetini esas alarak dünyaca tanınan ve güvenilirliği açıkça bilinen ürünleri tercih ediyor, eğitimini aldığımız ve uzmanlaştığımız ürünlerle en yüksek verimliliği ve en iyi sonucu elde ediyoruz.

Yukarı Git
Close Zoom
Sohbet
💬 Yardım
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?