Hakkımda

Mesleki serüvenim…

Bu sanata olan tutkum 29 yıl önce başladı…

Bay ve Bayan kuaförlüğü eğitimlerimin yanı sıra hayatımın her döneminde kendimi geliştirmek adına mesleğimin diğer alanlarında eğitimler aldım. Her zaman beni yönlendiren öğrenme isteğimin dürtüsüyle 2007 ve 2008 senesinde Scwarzkopf ve Toni & guy akademilerden aldığım eğitimlerimle kendimi bu alanda daha da çok geliştirerek bir adım daha ileriye gitmeye odaklandım.

Ve bence…

Kuaförlük sadece saç yapmak değil, karşınızdaki kişiye kendini iyi hissettirme sanatıdır. Bu mesleğin sadece saç yapmaktan ibaret olmadığını, bu işin gerçek bir sanat olduğunu düşünen biri olarak en iyiye ulaşmanın tek yolunun eğitimden geçtiğini düşünüyorum.

O yüzden kendimi sadece bir alanda sıkıştırmak yerine kuaförlüğün dışında sanatımın diğer dalları olan, kalıcı makyaj, profesyonel makyaj, porselen makyaj, ipek kirpik, protez tırnak eğitimlerini de alarak Antalya ve İstanbul’da bu sektörde marka olmuş bir kaç kurumsal salonda işimi profesyonel olarak icra ettim.

Deneyimlerimi daha çok kitle ile buluşturmak ve eğitime verdiğim önemden dolayı Kuaförlük, Kalıcı Makyaj, Profesyonel Makyaj, İpek Kirpik, Protez Tırnak alanlarında salon eğitimleri ve bireysel özel eğitimler vermekteyim.

Aynı zamanda Bodrum Konacık’taki Merkez Studyomu işleterek müşterilerime hizmet sunmaktayım. Belirli dönemlerde Instagram profilimden önceden haber vererek Antalya, Istanbul ve diğer şehirlerde hem tüm uzmanlık dallarımda eğitim hem de uygulamalar yapmaktayım.