Gelin Saçı

Biliyorum ki hayatınızda bir ilk olacak bu özel günü rahat ve huzurlu geçirmek istiyorsunuz.

Ben ve ekibim bu özel anlarınızı keyifle geçirebilmeniz için size özel programlar hazırladık.

Elbette şuana kadar yaptığınız tüm hazırlıklar sizin için önemlidir fakat unutmamak gerek ki geceyi taçlandıracak olan en son iş saç ve makyaj çalışmasıdır.

Şuana kadar görüştüğüm tüm gelin adayları düğün günü kuaför salonlarında yaşanan kalabalıktan ve gürültülü atmosferden rahatsız olduklarını anlattılar o gün yapılan saçları beğenmediklerini genelde salonların manikürcülerinin yaptığı amatör makyajlardan memnun kalmadıklarından bahsettiler.

Biz bu stresi yaşamamanız ve düğün günü bir sürprizle karşılaşmamanız için, düğün gününüzden en az bir hafta önce sizi stüdyomuza davet ederek sizin beğendiğiniz modeller ve bizlerin size önereceği modeller üzerine çalışıp en doğru modelin provasını yapıyoruz,

Yüz yapınıza ve saç modelinize uygun doğru makyaj provanızı yaparak resimlerini çekiyoruz düğün gününüzde prova resimleriniz dikkate alınarak saç ve makyajınızı uyguluyoruz.

Düğün günü stüdyomuzu sadece size özel açıyoruz, bulunduğunuz zaman içerisinde tüm ekip sadece size hizmet vermektedir,

Eğer yol ve hazırlık stresi yaşamak istemiyorsanız sizin belirleyeceğiniz adrese ekibimiz size hizmet vermek için gelebilmektedir.