Avrupa Manikür – Pedikür

Avrupa Manikür

Diğer adı ile kuru manikür tek kullanımlık size özel ambalaj içerisinde yine tek kullanımlık havlu, törpü, spatula ( tırnak itici ) ve likit parafin eldivenlerden oluşur.

Uygulama…

Tırnak boyunuz isteğinize göre kısaltılıp törpüleniyor ellerinize keratin bulunan eldivenleriniz geçirilerek 15 dk bekletiliyor daha sonra eldivenler çıkarılmadan parmak uçlarınız açılıp kalkan etleriniz temizleniyor en son eldivenleri ters çevrilerek uzman arkadaşımız kendi ellerine giyiyor ve içerisindeki yoğun keratin ile el ve kol bölgenize masaj uyguluyor.

Tercih ettiğiniz bir ALLESSANDRO oje uygulanarak işleminiz son buluyor.

 

Avrupa Pedikür

Diğer adı ile kuru pedikür tek kullanımlık size özel ambalaj içerisinde yine tek kullanımlık havlu, törpü, spatula ( tırnak itici ) ve keratin çoraplardan oluşur.

Uygulama

Tırnak boyunuz isteğinize göre kısaltılıp törpüleniyor keratin çoraplarınız ayaklarınıza geçirilerek 15 dk bekletiliyor daha sonra çoraplarınız çıkarılmadan parmak uçlarınız açılıp kalkan etleriniz temizleniyor en son keratin çoraplarınız ters çevrilerek uzman arkadaşımız içeriğindeki yoğun keratin ile ayak bölgenize masaj uyguluyor.

Tercih ettiğiniz bir ALLESSANDRO oje uygulanarak işleminiz son buluyor.